Archiwum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kody długie

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:38 pm

Troy + Esther


Óvatosnak kellett lennem és meg is húztam magam. A folyópart mellett béreltem egy apró lakást aminek a költségeit egy támogatóm állta. Azóta, hogy Zachary felbérelt, jelentősen megerősödtem. Egy egész falka póráza volt a kezemben és nem mondanám, hogy nem élveztem, hogy most végre én jelentettem a hatalmat. Meglepően jól bántam az erővel amivel bírtam és jól vezettem az embereim.
Követték az utasításaim, elhitettem velük, hogy bármelyiküket egyetlen könnyed mozdulattal lennék képes megnyomorítani. Biztonságban tudtam Ariellet épp úgy mint a farkasaimat is. Épp itt volt hát az ideje, hogy eleget tegyek egy ígéretnek melyet magamnak tettem. Senki sem használhatott a bábjaként. Büntetlenül nem. S itt volt az ideje annak, hogy Zachary megfizessen, azért amit velem tett… és ha rajtam múlik ő élni fog… élni fog s szenvedni örökké. - Troy! Örülök, hogy eljöttél! – emelkedtem, meg amikor végre mellém lépett a tőlem csupán egy-két évvel idősebb férfi, akivel az egyik küldetésem során ismerkedtem meg. Nem egy egyszerű vérfarkas voltam és nem is csak egy alfa. Katona voltam, akit láncok között, tűzben edzettek. Troy pedig egy olyan boszorkány, aki annak adta a tudását, aki többet fizetett érte… legalábbis ezt hallottam róla de még sosem kértem a segítségét így nem tudtam… annyi azonban biztos, hogy a legutóbb ő kérte az én segítségemet. Ideje volt viszonoznia a szívességet. – Hozhatok valamit? – lépett mellénk a pincér mire én csak elmosolyodva foglaltam helyet ismét az apró kávézó teraszán. – Igen, én egy tonhalas szendvicset és narancslevet szeretnék. – Ha Troy is leadta, amit akart és a pincér lelépett végre, megköszörülve a torkom vezettem fel, miért is hívtam ide. – A legutóbb tökéletes összhangban tudtunk együtt működni

– emlékeztettem az alkalomra, amikor a falkám kisegítette őt – ki szeretném deríteni, sikerül-e még egyszer. – hallgattam el amikor a pincér visszatért és letette elénk a rendelésünk. Ahogy távozott, óriásit haraptam a szendvicsből. Tény s való, mostanában rettenetesen éhes voltam. Legszívesebben mindent felfaltam volna ami kaja, arról nem is beszélve, hogy nézett ki a lakásom. Nem voltam túl nagy szakács így többnyire rendeltem valamit vagy bedobtam egy kis gyorskaját. Újabb nagy falat lenyelése után folytattam csak. – Most nekem van szükségem a te tudásodra Troy. Méghozzá egy nagyon égetni való problémában. – mosolyodtam el baljósan. – Egy boszorkányról van szó. S egy olyan ellenségről aki bizonyosan szívesen büntetné meg ezt a boszorkányt.


Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:39 pm


somebody that i used to know
SILAS + ELENA

Ez a furcsa érzés egyre jobban kezdte ellepni testemet. Kirázott, a keserűséget keltette fel bennem. Nagy nehezen elutasítottam, és kizártam magamból mindenféle kétes gondolatot. Miért viselkedek így Stefan közelében? Azért, mert hónapok óta nem láttam őt? Még magam se tudom rá a választ.. Mindenesetre ideje összeszednem magam, és nem úgy viselkedni előtte, mint egy eszeveszett őrült.
Kérdésére nem feleltem, csak lesütöttem szemeimet. Lefeküdtem vele, de nem hagytam ott a bátyát. Damon-t választottam, aki végül is tudomást szerzett az esetről, így gyakorlatilag a két szék közül a földre estem. Tudom, hogy jelen pillanatban nem én voltam a szíve csücske, nem is vártam el tőle, de már az is haladást jelentett, hogy ide jött. Ugye?
- Azóta már sok minden történt. - haraptam az alsó ajkamba, és két srácot kezdtem el szuggerálni a pillantásommal, akik épp egy amerikai focilabdát dobálgattak egymásnak. Mindketten önfeledten vigyorogtak, és így kívülálló szemlélőként nem fedeztem fel rajtuk semmilyen problémára utaló jellegzetességet. Én is egy ilyen életet akartam. Gondmenteset. De sajnos a végzetem még a főiskolán belül is kísért engem. Már az első nap meghalt a szobatársam, Megan, aki rejtélyes módon valami szinten kapcsolódott az apukámhoz, akarom mondani, a nevelőapukámhoz. Nem önkezűleg vetett véget fiatal életének, ahogy azt Dr. Maxfield a még titokzatosabb, ámbár pofátlanul jóképű mikrobiológia tanárunk állította. Ez a hely tele van misztikummal. Azt hittem, hogy Mystic Falls-nál nincs is talányosabb hely a világon. Netalán tévedtem?
Gondolatmenetemet egy újabb kérdés szakította félbe. - Alig érkeztél meg, máris letámadsz. - egy széles vigyorral pillantottam fel zöldes íriszeibe, majd szóra nyitottam ajkaimat, hogy válaszolhassak a kérdésére. - Nehéz. - bólintottam. - Ez nem gimnázium, itt tényleg tanulni kell. De az egyetemi bulik.. Fergetegesek! Egyszer el kéne jönnöd. Persze, ha van kedved. - tettem még gyorsan hozzá, nehogy kötelességnek higgye. Örültem, hogy olyasvalakivel találkoztam, akihez a múltam kötődött. Igaz, hogy pár órányira vagyok szülővárosomtól, de nem gyakran szoktam hazajárni. Igaz, Jeremy él és virul, hála halott - kiráz a hideg ettől a szótól - barátnőmnek köszönhetően. De Jeremy-vel annyira kegyetlenül bántam, míg nem önmagam voltam, hogy egyszerűen nem merek elé állni. Gyávaság tőlem, tudom. Viszont úgy vélem, hogy jobb az élete nélkülem. Egy felesleges tényező voltam benne, aki állandóan bajba sodorta őt. Tovább kell élnie az életét. Problémamentesen. És nagyjából ennyi. Bonnie.. drága Bonnie-m feláldozta a saját (!!) tulajdon életét, hogy én ne szomorkodjak tovább. És hogyan hálálom meg tettét? Az érzelmeim kikapcsolásával. Rajtuk kívül nincs senki más. Matt tudomást se akar rólam szerezni, egyedül szokatlan módon Rebekah-val tartom a kapcsolatot, de ő már New Orleans-ban van. És ennyi. Ha Caroline nem lenne fogalmam sincs, hogy mi lenne velem. Ezért is örültem annyira egy ismerős arcnak. Stefan-nak.
Fogalmam sem volt, hogy hogyan kerültem a kávézóhoz. Annyira elvesztem saját gondolataimban, hogy nem is vettem észre, hogy lábaim életre keltek, és elvonszoltak engem. Helyet foglaltam az egyik helyen, s hajamat a fülem mögé söpörtem. A kikért kávé hamarosan az asztalra lett tálalva, de jelenleg teljesen el voltam foglalva valami mással. A pincérnő és Stefan közt kialakuló.. minek is nevezhetném ezt? Szemezés? Flört? Kacérkodás? Tudni se akarom! Mindenesetre nem esett jól szerelmes szívemnek. Muszáj belátni, hogy három hónap baromi sok idő. Nem csak én változtam, de ő is. Csak míg én külsőleg lettem másabb, ő épp ellenkezőleg.
- Bocsánat, nem akartam semmit se megzavarni. - hagytam, hogy felszínre törjön a bennem növekvő kisasszony, akit Miss Féltékenységnek hívtak, és mielőtt átgondoltam volna, hangosan kimondtam. Lehet, hogy bunkónak tűnt, de nem szeretnék az enyelgésüknek a szemtanújává válni.
Hirtelen változott a körülöttünk lévő légkör. Jóval fagyosabb lett, s ezt a témának köszönhetjük. Bonnie. Megköszörültem a torkomat, és összekapartam minden erőmet. - Bonnie halott. - nyögtem ki nagy nehezen. - De a bátyád.. megpróbálja őt visszahozni, Silas segítségével. - vettem a kezembe a csészét, és egy jó nagyot belekortyoltam. A szalvéta segítségével letöröltem a kávéhabot a számszéléről. Fogalmam sem volt arról, hogy a kis mentőakciója titkos-e, vagy sem, de már nem tudtam visszaszívni. Ha tehetném se cselekednék máshogyan. Stefan-nak joga van minderről tudnia.
- Miért nem jöttél hamarabb?

 660  semmi  bocsiiii
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:39 pm

Justice && Zara



Nagy érdeklődéssel tanulmányozom a fiatal vámpír lány arcát. Sötét barna haja úgy omlik vállára, mintha most jött volna a fodrásztól. Kék íriszei kísértetiesen hasonlít valakijére. Tényleg nem ismerem őt? Ki ez a nő? Már pár hónapja itt tevékenykedek a városban, de még soha, ismétlem soha nem futottam vele össze a Mystic Falls utcáin. Most meg hirtelen itt, a semmi kellős közepén szembesülök vele? Azért.. ez már egy kicsit röhejes.
- Hmm.. - kicsit arrébb sétálok a testtől, és tekintetemmel végigpásztázom a helyiséget. Halandó nem lakja ezt az épületet, különben be se tudtam volna jönni, ahogyan ez a lányka sem. Habár, a ház állagát, ha figyelembe vesszük, rájövünk, hogy olyan ócska, koszos, és ápolatlan, hogy ennek már évtizedek óta nem volt lakója. Viszont a fekvése elég jó, azt meg kell hagyni. Az erdő kellős közepén, mindentől elzárva.. - Úgy tűnik valaki ma otthon hagyta a jó kedvét. Minek köszönhető ez a mogorva arckifejezés? - húzom tovább az agyát, és próbálok elrejteni egy apró mosolyt, de valljuk be őszintén, hogy.. képtelen vagyok rá.
Alig akad időm, hogy fölfogjam mondandóját. Túl gyorsan cselekszik, és felém szegezett fenyegető szövege még nem jutott el tudatomig. A szoba másik felébe rohanok, kikerülve a lövéseket. - Azt hiszed.. - suhanok, hajam a gyorsaság miatt leng mögöttem, a szálak már rég összekuszálódtak, de jelenleg nem ez a legnagyobb problémám. Túl kell élnem ezt a napot. Azért meg kell hagyni, elég jó ez a város. Évszázadok óta már nem volt
ennyire eseménydús a naptáram. Szeretem a veszélyt, mert olyankor az adrenalin körbejárja testemet, és nem hagy engem megnyugodni. Többet akarok. -, hogy le tudsz engem győzni? - fejezem be a mondatomat, és egy másodpercre nem figyelek oda, és a töltény felkaromba fúródik. Halkan felnyögök a fájdalomtól, és érzem, ahogy a verbéna gyorsan terjed el szervezetembe. Éget.. a fenébe. E két hét alatt hány vadász talált már meg? Vele együtt három, sőt e két esemény közül ketten csapatokban voltak. Mi a fene van evvel az istenverte várossal? Vonzza a vadászokat, vagy van egy hatóságuk, mely értesítik őket olyan helyekről, ahol hemzsegnek a vámpírok? - Mivel ártottam nyomorult életednek? - és még egy a hasamba. Térdre rogyok, kezeimet a hasamhoz kapom, miközben ajkaim egy nagy O betűt formálnak. Tehetetlenül érzem magamat, habár, ha közelebb mer jönni hozzám, talán addigra annyi erővel föl tudom magamat ruházni, hogy meg tudjam őt támadni. Ki tudja? - Mire vársz? Vess véget az életemnek. - nagy nehezen kipréselem magamból a szavakat. - Várj.. - elcsuklik a hangom, és mélyen beszívom véremnek keserves illatával teli levegőt. -, hallod ezt? A nő szíve egyre lassabban ver. Mit helyezel előre, a bosszút, vagy az életét? Még megmentheted őt, de ha elpocsékolod az időt, a Te lelkeden fog száradni. - kimutatom fogam fehérjét, és a vigyor az arcomon levakarhatatlan. Látszik, sőt süt róla, hogy lelkiismeretes, különben nem védené meg ezt a nőt. Ha igazam van, talán még élve is kijuthatok innen, ha tévedek.. hát a Pokol gyarapodni fog egy újabb átkozott lélekkel.
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:39 pm


Katherine + Victorie

Nem az a fajta vagyok, aki szeret nosztalgiázni. Sőt, kimondottan utálom, ha emlékeztetnek a múltra. Ami történt, megtörtént; miért kell ennyit foglalkozni vele? Fényképeket se tartok meg, egyedül egy-két szép ékszerem rejt magában titkokat a századokról. A ruháimat egy londoni bérlakásban tartogatom, mert túlságosan is szeretem őket, na meg még mindig ugyanolyan jól állnak rajtam mint egykoron. De ezenkívül... Semmi. Minden egyes emlék csak azt idézi fel bennem, hogy egy nyugodt pillanatom se volt még az életben. Állandó menekülés, mintha valami szökött rab lennék, aki bár elkerülte az ítéletet, mégis rosszabbat szabott ki magára. Cseszd meg Klaus a hasonmás hóbortodat! Engem ugyan akkor se kapsz el, ha a következő ezer évet is mozgásban kell leélnem.
Most mégis itt vagyok. A Salvatore birtokon, mi egykor a legszebb táj volt az egész környéken. Gyönyörű terület, rendezett kerttel, és művészien felépített házzal, ami úgy magaslott ki a földből mintha csak az Isten nyilából származna. Sose tagadnám le mennyire imádtam itt élni. Csupán pár hónap volt, viszont a legkedvencebb délutánjaim voltak, mikor a tó körül sétáltunk, és kedvemre bámulhattam a két fiú játékát. Illem, udvariasság, kosztümök... Micsoda idők voltak! Na ne mintha most ne imádnám a lábamon díszelgő magassarkú csizmát, a lábaimat kiemelő csőnadrágokat és a könnyű társalgást, amiben még a tegezést is elhagyták. Viszont akkor volt egy pillanat, mikor azt kívántam bárcsak minden olyan egyszerű lenne. Emberként élni egy ilyen csodás helyen, valamelyik Salvatore oldalán. Pont ebben volt a baj. Túl önző vagyok én ahhoz, hogy válasszak közöttük, így ez az álomképem rögtön semmibe merült. Nekem nem jár happy end, viszont kellemes időtöltés annál inkább. Stefan és Damon viszont nehezebb esetnek bizonyultak, mint az én eleve elképzeltem. Pedig akár egy egész évszázadot tölthettünk volna el együtt boldogan! Magamat ismerve aztán úgyis meguntam volna őket.  
A vendégház melletti úton sétálok végig - vagyis inkább ott, ahol egykor a nekem otthont adó kis ház állt. Még mindig látni lehet a kitaposott utat, noha már csak igen halványan. Nem volt kedvem ma megint kivasalni a hajam, aztán mosolyt varázsolni az arcomra, hogy aztán Elenát játszhassak csak mert megkívántam egy jó kávét. Így hát ide jöttem, ahol végre nyugodtan felhúzhatom a saját ruháim, és nem kell megjátszanom magam. Már nem sokáig elviselnem ezt az életmódot. Hamarosan megölhetem Elenát, és véget vethetek a dolognak. Újra én leszek az egyetlen, aki ezzel az arccal létezik. És akkor... Akkor újra megkeresem majd Őt.
Levélzörgés üti meg a fülem, így automatikus megtorpanok. Ki, és mit keres az erdő mélyén ilyenkor? Épp ember messzire elkerüli ezt a környékez!
Mély sóhaj szalad ki belőlem, és már rendezném is az arckifejezésemet, amikor meglátom ki is érkezett. A döbbenetemet is csak későn tudom elrejteni.
- Victorie? - nem várok rá választ; egyértelmű, hogy ő az. Ezer közül is megismerném ezt az arcot. Kísértetiesen olyan mint az enyém. Kíméletlen, mint egy igazi ragadozóé. - Nem számítottam rád. Mit keresel itt? - talán kicsit bunkó stílusban intéztem hozzá a kérdést, de hé. Voltam én valaha hozzá igazán kedves?
Egyszer. Talán. Jó régen lehetett.

szavak: 495 zene: Made in the USA megjegyzés: remélem kárpótol.
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:39 pm



marcel + klaus

 432   MUSIC   HELLO BOYS! MISS ME? 
Attól függetlenül, hogy a mai vadászatom már megvolt,  még egy csöppet sincsen bulihangulatom. Azt hittem, hogy ide visszatérve elfog valami kellemes nyugalom, valami jóleső "otthon édes otthon" békesség, de ennek még csak a szikráját se éreztem, pedig már jó pár órája New Orleansba tekergek. A bátyám hatalomvágyát természetesen megértem, - fellázadni ellene úgy sem tudok, hiszen elég ideje ismerem már, hogy tudjam, ha valamit akar akkor azt meg is megszerzi, még ha máglyán kell elégetnie a város összes fellázadó vámpírját - de nem értek vele együtt. Vissza akarja szerezni a helyet ahol egykor tényleg boldogunk voltunk, de azt hiszi ha majd újra ő uralkodik ezen a helyen minden újra a régi lesz? Nem csak az évszám, hanem a város is változott. Mi legjobban. Akkor hát hogy képes abban hinni, hogy egyszer majd minden olyan lesz, mint száz évvel ezelőtt?
Marcel fogadtatása kissé hirtelen ér, így nem sikerül elhajolnom a szorítása elől. Értelmetlenül bámulok rá, majd Klausra, és újra vissza az ügyeletes kiskirályra. Mi a fenét képzel ez magáról? Ezerszer rosszabb a helyzet mit amire számítottam, pedig a halott boszorkányok legyenek a tanúi rá, hogy nem voltak nagy elvárásaim.
- Úgy érted a te szabályaidat? - vonom fel a szemöldököm, majd felhorkanok, hiszen ennél szórakoztatóbb dolgot régen nem hallottam. - Nem csak naiv, de ostoba vagy ha azt hiszed majd pont te fogod megszabni nekem, hogy mikor, és hol vacsorázzak. - egy alig két évszázada élő vámpír próbál engem, egy Eredetit behatárolni? Képen röhögném, ha nem verték volna a fejemben az etikettet, így csak egy állandó mosoly csüng az ajkamon, ami azt jelezi, hogy igazán jól szórakozom. Legalábbis addig, míg Marcel újra meg nem szólal. Elképedve bámulok Niklausra, és bár a nyelvemen egy egész szép kiakadás várja kiszabadulását, csak ennyit szólok.
- Egy igazi hálátlan szemétláda vagy. És ezért még számolunk. - hogy volt képes ez az álnok, odaadni a testvérünket a második számú szemétládának? Még ha nem Elijahról lenne szó, aki egész életében hitt Nik emberségében, és hogy valahol - elég mélyen lehet, ha ezer év se volt elég, hogy valaki meglássa - létezik benne annyi jóság, amiért megéri küzdeni. Néha én is láttam ennek jelét, de ő maga állandóan bebizonyítja, hogy tévedtek.
- Remélem nem felejtetted el, hogy utálom, ha nemet mondanak nekem, szóval csak egyszer fogom szépen megkérdezni, Marcel. - egy  gyors mozdulattal kitöröm a legközelebbi komód lábát, amiről egymás után zuhannak le a képkeretek, és ékszeres dobozok. - Hova rejtetted Elijaht? - türelmetlenül pillantok arra az emberre akiben egykor a legtöbb reményt fektettem, és akit most képes lennék halálra kínozni, ha ez kell ahhoz, hogy elárulja merre találom meg a bátyámat.


Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:39 pm

Eve & Klaus& Hayley



- Megbeszélük, ha jövőre engem keresel, csupán egy tiarás, jogaras, csillámló öltözékbe bújt csajt keress, aki hasonló magasságú, mint én - nézek rá vigyorogva, nem mintha jövőre is itt akarnék maradni. Minél előbb el akarom húzni a csíkot, ami azt illeti, most csupán egy kis friss levegőre vágytam és ez a Halloween-i buli jó kifogásnak tűnt. Tényleg az volt. - Miért, milyen sárga szemű szörnyekre gondolsz, hogy beszélünk? - kérdezek vissza angyalian mosolyogva egy igen furfangos kérdéssel. Ha ezt valaki iszákosan meg tudja fejteni, nos, annak fizetek még egyet. Pedig nem az a fajta vagyok, aki csak úgy meghív valakit egy italra. Bárki tanúsíthatja. Most már mindketten a padon ültünk, de érdekes mód nem éreztem magam olyan feszélyezetten, mint pár perccel ezelőtt. Végül is, ez normális, hisz én is sokszor voltam ilyen, engedtem kicsit a kísértésnek... na, jő kicsit nagyon, de a lényeg annyi, hogy tudom milyen.
- Nos, akkor remélem kíméletesen fogsz végezni velem, a gyors halál híve vagyok - a vicceskedésünk, gúnyoldásunk, marakodásunk, nevezzük, ahogy akarjuk, már-már olyan volt, mintha egy nővéremmel veszekedtem volna. Aranyos volt ez a kis civakodás féle, akár napestig folytattam volna, ha meg nem látom a közeledő alakot. Még messze volt, mégis rögtön tudtam, hogy ki közelít, az "álruhája" még így is felismerhetővé tette. - Nem a pasim... - motyogtam még, aztán határozottan, de nem durván, felemeltem Eve, az új ittas nővérem fejét a lábaimról. - Úgy néz ki megjöttek értem, üzenem Joker-nek, hogy még látjuk majd egymást - lassan felálltam és elindultam Klaus felé, hogy hogy utána hazamehessünk. Még pár hónapnyi zárka, nagyszerű, de azt hiszem ez a pár óra tömény szórakozásnak nem mondható agyzsibbasztás egész jól esett. Érdeklődtem volna Klaus felől, hogy ő hogyan érezte magát, de az arca mindent elmondott, így inkább csak követtem őt tovább a kocsiig, aztán haza.

¤ Szavak: nemtudomnemszámolom ¤ Music: nope ¤ Megjegyzés: *o* ¤

Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:40 pm

Lucia & Elijah


Nem tudom, hogy miért kezdtem el hirtelen vonzódni hozzá, hiszen… megkínzott, és az amit akkor a kriptában művelt velem… enyhén szólva is túlmeríti a kínzás fogalmát. Érintette a szívem, szó legszorosabb értelmében, ujjaival markolta, érezte, ahogy a vért pumpálja az ereimben, ha akarta volna, simán kitéphette volna. De ő nem ezt akarta, ő egészen mást tervezett, ő csak játszani akart velem, úgy képzeli, hogy ő a cica én pedig az egér, a desszert akit majd befal, de előtte ki szórakozza magát. És ez tetszik nekem! Sőt, fordítva is igaz, én is játszom vele, nem hagyom magam, a labda oda vissza pattog kettőnk között, és mindkettőnknek tetszik, hogy tetszik, hogy kínozhatja a másikat… hiszen édes kín ez.
A lány kettőnk között van, a falnak neki dőlve, nem tudok most vele foglalkozni, és őszintén szólva nem is akarok, minden figyelmem, gondolatom most Elijah köti le. zavartan pislogok rá, amikor meghallom suttogását, van egy olyan érzésem, hogy célozni akar valamire, mintha rám célozna, de velem csak pár hete futott össze, szóval teljesen ki van zárva, hogy rólam legyen szó. És nem is izgat, fellángol bennem a tűz, hogy igen is megmutassam nem vagyok olyan nyámnyila, mint ő hisz, a vágy, hogy biztosítsam nem hasonlítok arra a lányra akiről beszélt…. legyen akár ki is, azt akartam tudja…. ha kell az orránál fogva tudom vezetni, hiszen ő is férfi, és mint férfi olyan alantas vágyak vezérlik leginkább… mint éhség, szexualitás, akár csak engem…
-Hát pedig biztosíthatlak, hogy semmiben sem hasonlítok abban a lányban, semmi közös nincs bennünk, és az a legkevésbé sem, hogy bele őrülnék abba, ha valaki nyakát kitörném…. gondtalanul…- hazudom neki enyhén dühösen csillogó szemekkel ahogy felé fordulok. Bántott a tudta, hogy ezt gondolhatja rólam is, hogy valami törékeny porcelánbabának tarthat, nem tudom, hogy miért zavar a tudta, de zavart. Nem azt akartam, hogy azt a kislányt lássa bennem, aki ebbe a testbe van zárva, hanem az érzéki, az izgató nőt lássa bennem, aki ha akarja képes elcsábítani, szítani benne a tűzet…
Csókunk szenvedélyes, vad, vágyakkal és ígéretekkel teli, majd mielőtt jobban bele feledkezhetnék, abba hagyja, halk és keserű sóhaj hagyja el ajkaimat. Többet akarok, most akarom azt a többet, élvezni akarom, ne csak az ajkam, hanem a nyakam.. mindenhol akarom élvezni puha ajka érintését.
Nem is foglalkozok a lánnyal már többet, aki gépies mozdulatokkal megy arrébb, nagyobb baja amúgy sincsen.
Mikor azt mondja, hogy az enyém lehet, a fogam bizseregni kezd, meg akarom harapni, most… de vissza fogom magam, az ajkamba harapok, majd picit bólintok, egy apró csókot nyomok az ajkaira, meg fogom a kezét és kihúzom a kijárat felé. Amilyen gyorsan találunk az első hotelba megyünk, elintézi a szobát, izgatott vagyok, de félek is… félek… mert életemben egyszer voltam férfivel… akkor is nem az én akaratomból, hanem erőszak által.




Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:40 pm


Lucia & Elijah
I am THE Hunter, and You are My victim



Nevetségesen hat ez a helyzet, hiszen szeretem az anyját, mégis jelen pillanatban a lányra vágyom. A lányra, kinek az anyja kihasznált, majd ismét megtaláltam, de megint el kellett vesztenem. Még mindig szerettem Katerinát, de a lánya iránt is érzek érzelmeket. Nem tudom, milyet, talán a vágy, talán valami más, nem tudom, de mikor először megismertem, akkor is éreztem.
És akkor még fogalmam sem volt, ki ő, kinek  lánya. Nem árulta el.
Most is igézet kellett hozzá, és egy kis évődés. Ha emlékezne rám, sosem bántottam volna, de csak akkor emlékezhet, ha úgy látom jónak, hogy meg tud birkózni vele. Elhiszem szavait, hiszen egyáltalán nem is akarok kételkedni benne. Nem tudhatom, hogy tényleg így van-e, vagy hazudik, hogy ne lássam gyengének.
Megeshet az is, hogy már meg tud birkózni azzal, ha megöl valamit, de nem hiszem, hogy még meg sem rázza. Valamit éreznie kell vele kapcsolatban, még ha annyira nem is rázza meg, mint, mikor tőlem kérte, hogy tanítsam meg ölni...
Lehet, hogy készen áll már emlékezni? Ezt talán sosem fogom tudni biztosan... és talán nem is érdekel, vagy igen, csak hazudok önmagamnak is. Hiszen mindenki hazugságban él, és ez alól én sem vagyok kivétel, hiába is szeretném...
- Ismertem egy lányt, aki képtelen volt elfogadni azt, amivé lett, és majdnem beleőrült a tudatba, hogy embert ölt... Emlékeztetsz rá... - Suttogom, mikor odaérek, de valójában róla van szó. Most ezek a gondolatok jelen pillanatban lényegtelenek. Érzem a vörös langyos nedűt, ahogy lágyan és lustán folyik végig torkomon, és legszívesebben átadnám magam az érzésnek, és addig szívnám a lány vérét, míg meg nem hal, de nem tehetem. Rengeteg időbe telt ekkora önkontrollra szert tennem, s bár érzem azt, hogy meg akarom őt ölni, mégsem teszem. Valami más jobban vonz... Akarom mondani, valaki más. Ahogy ajkai az ajkamhoz érnek, mintha elveszteném egy pillanatra a fejem. Férfi vagyok én is, Lucia pedig ízig vérig nő, tudja hogy kell egy férfit elcsábítani, annak ellenére, hogy arca örökké egy fiatal lányé lesz.
Mikor elengedem ajkait, tekintetem egy pillanatra ködössé válik, s egyetlen apró érzelem jelenik meg benne, a vágy.
- Menj el! - Igézem meg a lányt, aki kettőnk között volt, s az igézetnek hála, gépies mozdulatokkal hagyja el a boxot. Közelebb kerülök Luciához, a hajamba túr, s meghallom szavait. Vágyom arra, hogy fogait a nyakamba mélyessze, s arra is, hogy újra megízlelhessem az ő vérét. Talán el kellene innen mennünk, túl sok a kíváncsi szem, túl sok... Bár ez a hely is vámpírok uralta környék, mégis jobb szeretem a békésebb helyeket.
- A tiéd lehet, de nem itt! - Észnél kell lennem, nem eshetek csak úgy neki, mégis ajkai hívogatók, nehéz ellenállni. Ujjaim elkalandozva cirógatják arcát, miközben tekintetemmel követem az útjukat, majd megállapodom az ajkainál, s gyengéden érintem azokat, hogy szenvedélyes csókban forrhassunk össze ismét. Rövid csók volt ez is, s végül elszakadok tőle. Nem fogom ráerőltetni magam, vagy elcibálni az otthonomba, ezt neki kell a tudomásomra hozni. Idegesen játszom a poharammal, és iszom még egy kortyot belőle. Szándékosan nem nézek a szemeibe, de szinte meg sem szólalok. Várok valamire, de egyben helytelennek hiszem az egészet, pedig semmi rossz nem lehet abban, ha két ember, akarom mondani vámpír vágyik egymásra...


Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:40 pm

Michelle && Vivienne


U
nszimpatikussá vált, ahogyan mentegetőzni kezdett. Ha már ennyire bevállalós vagy kislány, legalább vállald a tetteid következményét, ne légy egy nevetséges álszent, mert a fogam nyomát bizony jócskán őrizni fogod, ha hazudsz nekem. Méghozzá bele a képembe. Erre az egyre oly' szinten allergiás vagyok, amire eddigi életem során még semmi másra. Hisz ki örül annak, ha a képébe hazudnak, méghozzá ily nevetséges módon? Legszívesebben itt mindenki előtt feltéptem volna nyakát, s addig szívtam volna bizonyára forró vérét, míg nem terül el előttem, s maradék vére nem folyik szét a járdán. De vannak itt normális járókelők, akiknek ez nincs megszokva. Tehát amit most meg kell tanulnom: önkotroll.
- Ennyire nehezedre esett kibökni, hogy mi a pokol a bajod?! - kérdeztem megemelt, mély hangon, amin érezhette, hogy jelen állapotomban minden vagyok, csak nyugodt, és elnéző nem. Mégis, mit képzel ez magáról? Ha kell valami, kérjen. Talán az a probléma a megértőképességemmel, hogy én mindent megkaptam, amit csak akarhattam, s nem kellett lopnom, koldulnom, a testemet árulnom, hogy pénzhez juthassak. Ez a lány azonban úgy tűnik, nem épp az én ex-életemet éli. Elég ránéznem arcára, szemei alatt látni a karikákat, s a sötét foltokat, mely elárulja, hogy jó ideje talán nem is volt hol aludnia.
Felsóhajtottam, s elengedtem karját. - Ha pénz kell, kérjél! - nyúltam zsebembe, majd elővettem a díszes tárcámat, amit az imént nem sikerült kezei közé kaparintania.- Vivienne vagyok. És jobb szeretem, ha az emberek.. mert te ember vagy.. - néztem mélyen szemébe -,kinyögik őszintén, hogy mi kell nekik. Nem pedig álszent módszerekkel veszik el. Ha megtetted volna, s nem veszem észre, csak később, hidd el, nem lettnék ilyen béketűrő. - ráztam fejemet határozottan, még mindig tartva a szemkontaktust.
- Fussunk neki tehát még egyszer. - sóhajtottam fel, felnyitva tárcámat, és belenyúlva jónéhány dollárt vettem elő. - Honnan jöttél? Ha itt élnél, már láttalak volna. Nincs itt olyan sok ember, hogy ne tudjam, ki kicsoda. - vontam fel szemöldökömet. - Tehát?


|| Words: ? || Music: kötéltánc || Notes:  ||
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:40 pm


Samantha & Shelia

Nem válaszolok arra, mikor ismét a biztonságomról aggódik, csupán egy bólintással jelzem, hogy megértettem, vigyázni fogok magamra, ahogyan eddig is. Most talán még jobban, hogy tudom, ennyire szüksége van rám, ennyire fél attól, hogy elveszít. Eddig is tudtam, hogy ettől fél, hogy egyedül marad, de már rég volt, mikor ilyen őszintén beszélgettünk egymással. Most értettem csak meg igazán, hogy én vagyok, aki maradt neki, az egyetlen családtagja, ami még fontosabbá tesz engem számára. – Dehogyis, nem baj és nem történt semmi. Csak… rájöttem, hogy mostanában alig maradt időm másra a vadászat mellett. De majd megoldom. – ezúttal egy őszintébb mosoly hagyja el ajkaimat, remélve, ezzel meggyőzöm Sammy-t, hogy nincs semmi bajom. Végül is tényleg nincs… csak néha ráébredek, hogy tulajdonképpen semmim sincs a vadászaton kívül. Nincsen családom, kivéve a testvéremet, nincsen párom, nincs senki az életemben, akinek én lennék az egyetlen, a legfontosabb. Borzalmas érzés erre rádöbbenni, ilyenkor teljesen a padlóra kerülök, napokig tart összeszednem magamat. Makacs vagyok. Tudom. Ha abbahagynám a vadászatot, hónapokon belül változtathatnék ezen az állapotomon, de a makacsságom tart vissza, hogy minél több vámpírral akarok végezni. Mindig csak ez jár a fejemben, ha úgy tűnik, másra gondolok, akkor is… minden pillanatban ott van az agyam egy kis zugában, emlékeztetve arra, hogy az életem egyáltalán nem könnyű, még ha egy-egy pillanatra úgy tűnik, akkor sem. A vadászat rabszolgája lettem, képtelen vagyok szabadulni tőle, ugyanakkor teljesen megbarátkozni is képtelen vagyok azzal a gondolattal, hogy az egész életemet a munkámnak szenteljem.
Meglepetten nézek a testvérem szemébe, mikor óvatosságra int a kávéval szemben. Mi üthetett belé? Talán… ennek köze lehet ahhoz, hogy ő elejtette a poharát épp akkor, mikor ideérkeztem? Már nem fogom tudni visszatartani, hogy fejtse ki bővebben ezt a célzást, de legközelebb mindenképp kifaggatom.
- Rendben. Szia. – ahogy utánanézek, csak annyit látok, hogy egy sráccal az oldalon távozik. Még hogy nincs mesélnivalója… tudtam én, hogy van valami, amit nem akar elmondani. Erről is ki kell még kérdeznem majd később.
Alaposan megnézem a kávét, majd belekortyolok. Szerintem minden rendben van vele, szóval meg is iszom, a pénzt pedig az asztalon hagyom némi borravalóval kiegészítve. Ideje hazamennem és lepihennem egy kicsit. Talán áthívom vámpírvadász barátomat is. Együtt… khm… mindig hasznosan töltjük el a rendelkezésünkre álló időt.
szavak: 364 zene: blurred lines megjegyzés: -

Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:40 pm


Bonnie & Katherine

We have a deal, Bonnie Bennett.


- Khm… - köszörülöm meg a torkom, hogy felhívjam magamra a boszi figyelmét – Szerintem én is elég nagy szívességet teszek neked azzal, hogy idehoztam neked ezt az ősrégi követ… de ha nincs rá szükséged, akár el is vihetem… - mondom olyan hangsúllyal, hogy éreztessem vele, kétoldalú dologról van szó, nekem ő nem fog parancsolni.
Sosem szerettem a boszorkányok közelében lenni, főleg nem akkor, hogyha veszélyes varázslat hagyta el az ajkukat, ezért inkább nem követem Bonnie-t, mikor a kripta belseje felé indul. Jobb a biztonság. Meglepetésemre azonban mintha valami láthatatlan lánccal lennénk egymáshoz kötve, ahogy Bonnie mozgott, muszáj volt követnem őt egyre beljebb a kripta belseje felé. – Mi a francot csináltál?! – kiáltok rá a Bennett boszira, és miután beismerem, hogy felesleges az ellenállás, amit a kapocs ellen tanúsítok, duzzogva követem a lányt. – Nem gondolod komolyan, hogy összekötötted az életünket?! És ha belehalsz a varázslatba…? – nem szükséges befejeznem a mondatot, Bonnie-nak sem szükséges válaszolnia rá, hiszen tudom, mi történne, ha Bonnie meghalna. Vele halnék én is. Rosszabbnál rosszabb gondolatok jutnak eszembe. Köztudott, hogy szinte bármire képes lennék, hogy megőrizzem az életem és a fiatalságom, és a gondolat, hogy egy hülye boszorkány miatt véget érhetne… enyhén szólva frusztrál.
Végül nem tehetek mást, befogom a számat és csendben várom, hogy Bonnie befejezze a varázslatot. Lesz még időm a torkának esni, azután is, hogy megszüntette a kettőnket összekapcsoló varázslatot és megkaptam tőle a megígért halhatatlanságot. Ami azt illeti… remélem, nem csak egy hülye tréfa volt, hogy elérje, amit akart, mert azt nagyon megbánná. Meglepett a boszi ajánlata az örök életre. Eddig ő és a drága barátai mit sem szerettek volna jobban, mint megszabadulni tőlem… erre most csak úgy, az ölembe hullajtják az örök élet lehetőségét? Még mindig kételkedem a dologban. Csak akkor fogom elhinni, hogyha már valóra is váltja az ígéretet.
Tönkretenném az életét, olyan mértékben megkeseríteném, hogy a végén könyörögne nekem a halálért. De gondolom, ő is tudja, hogy ujjat húzni Katherine Pierceszel nem éppen a legbölcsebb cselekedet lenne.
Egy pillanatra a lángok körülöttünk elalszanak, én pedig érdeklődve pillantok a Bennett boszira. – Készen van? – felvont szemöldökkel teszem fel a kérdést. Alig várom, hogy szabaduljak innen, valamint hogy újra szabad legyek.


szavak: 355 ☣ zene: - ☣ megjegyzés: ezer bocsánat a késésért



Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:40 pm

Constance & Katherine

Who are you, cupcake?!


Hiába próbálom utálni az előttem álló lányt, egyszerűen nem megy. Nem tudom utálni most, hogy tudom, egy család vagyunk, legalább is vér szerint, pláne az után, hogy megtudom, van egy lánya. Ó, hogy mit meg nem tettem volna abban az időben, hogy én is együtt lehessek a lányommal… vele. De… nem tehettem semmit a szüleim ellen, úgy éreztem, erőtlen vagyok velük szemben, hogy az én szavam az övékkel szemben semmit sem ér, és végül bebizonyították, hogy így van, mert beleegyezésem nélkül tagadtak ki a családból és száműztek engem. Szinte időm sem volt felfogni, mi történik, már lóháton ültem, úton Anglia felé. – A lányoddal? – kérdezek vissza érdeklődve, mintha nem akarnék hinni a fülemnek. Elvégre nem mindennapi dolog, hogy az ötszáz éves lányomnak szintén van egy lánya, aki még ember... valószínűleg örökbe fogadta, sőt biztos, hogy örökbe fogadta, mert nem lehetséges, hogy a lány még mindig emberként élje mindennapjait.
Az együttérzés villan fel bennem egy pillanatra, nem tehetek róla, ettől a hírtől azonnal megmozdul bennem valami, ami arra ösztönöz, hogy legalább most az egyszer cselekedjek helyesen. De… az azt jelentené, hogy soha nem lehetek szabad, mert odaadom Constance-nak a gyógyírt, engem pedig üldöz tovább Klaus, csak úgy, mint ötszáz évvel ezelőtt. Nem tehetem meg ezt, nem akarok menekülni. Boldog akarok lenni és szabad! Szabad lehetek, de vajon boldog is, tudva, hogy én vagyok az az ember, aki tönkretette a saját lánya boldogságát? Tagadjam meg tőle azt, amit olyan rég tőlem is megtagadnak? Ennyire… még én sem vagyok szívtelen. – Rendben, meglátom, mit tehetek érted és a lányodért, de… úgy érzem, tudnod kell, a tét a szabadságom. – nem húzhatom tovább az időt, muszáj elmondanom neki, hogy miért van szükségem a gyógyírre. – A gyógyírért cserébe megkaphatom a szabadságom Klaustól. Ezért van rá szükségem. – nagy sóhajjal fújom ki a levegőt, egy okkal több, amiért aggódhatok. Ki kell találnom, hogy adhatom Constance-nak a gyógyírt és hogyan szabadulhatok meg Klaus üldözési mániájától. – Majd értesítelek a fejleményekről, viszont most… megyek és kitalálok valamit, ami mindkettőnk problémájára megoldás lehet. – felszisszenek, mikor húsomba vájja a körmeit, aztán nyomban hátat fordítok neki. Egy napra épp elég volt ennyi a családi összejövetelből. – Most megyek. Hidd el, megtalállak majd. - nem tudom, hogy kellene elköszönnöm valakitől, akit ilyen rég nem láttam és ráadásul a lányom, így amellett döntök, hogy egyszerűen csak felszívódok… mintha soha ott sem lettem volna. Az úgyis nagyon jól megy nekem.

Részemről;;
a játéknak vége!

szavak: 390 zene: Strut megjegyzés: benne vagyok a folytatásban.:3
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:40 pm

NAME OF LINK. NAME OF LINK. NAME OF LINK. NAME OF LINK. NAME OF LINK.
If you love somebody Better tell them while they’re here cause They just may run away from you You’ll never know quite when well Then again it just depends on How long of time is left for you I’ve had the highest mountains I’ve had the deepest rivers You can have it all but life keeps moving I take it in but don’t look down Cause I’m on top of the world I’m on top of the world Waiting on this for a while now Paying my dues to the dirt I’ve been waiting to smile Been holding it in for a while Take you with me if I can Been dreaming of this since a child I’m on top of the world
©
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:41 pm

[dohtml]



I SING THE
BODY ELECTRIC



Elvis is my daddy, Marilyn's my mother, Jesus is my bestest friend. I don't need nobody, 'cause we got each other, Or at least I pretend. We get down every Friday night, Dancin' and grindin' in the pale moonlight. Feelin' alright, She prays the rosary for my broken mind. I sing the body electric, I sing the body electric, baby. I sing the body electric, Sing the body electric, Sing the body electric. I'm on fire, baby, I'm on fire. -------------------------------------------


words


[/dohtml]
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 863
Join date : 27/06/2019

Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitimePią Cze 28, 2019 7:41 pm

[dohtml]


like kisses on the necks







post here. it will scroll if it gets too long. image is only a placeholder; it will resize itself to 250px. if you want to change the skull background it needs to be 200px x 500px.



[/dohtml]
Powrót do góry Go down
https://archiwum.forumpolish.com
Sponsored content





Kody długie Empty
PisanieTemat: Re: Kody długie   Kody długie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kody długie
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kody

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Archiwum :: Kategoria :: Kody-
Skocz do: